Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Goeminne, Pieter
Ploegnaam: De Mysterieuze Musette

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294791300
2FRA    BARDET RomainDSM31223350
3BEL    BENOOT TiesjDSM27194320
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD24416711
5COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanBEX31117278
6GER    DEGENKOLB JohnLTS3251382
7AUS    EWAN CalebLTS27245758
8GBR    FROOME ChrisISN3615225
9DEN    FUGLSANG JakobAST362061035
10FRA    GAUDU DavidGFC25273518
11COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEFN24273140
12SUI    HIRSCHI MarcUAD23279826
13SUI    KÜNG StefanGFC2845627
14BEL    LAMPAERT YvesDQT3082532
15FRA    LAPORTE ChristopheCOF2953309
16SLO    MOHORIC MatejTBV2765280
17BEL    NAESEN OliverACT31238293
18GBR    PIDCOCK ThomasIGD22295234
19SLO    POGACAR TadejUAD234522371
20GER    POLITT NilsBOH27131246
21SLO    ROGLIC PrimozTJV323383320
22GBR    STEWART JakeGFC226351
23GBR    THOMAS GeraintIGD35243145
24ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV41106567
25BEL    VAN AERT WoutTJV274911862
26BEL    VAN AVERMAET GregACT36361472
27NED    VAN DER POEL MathieuAFC263181655
28BEL    VANMARCKE SepISN33124201
29BEL    VANSEVENANT MauriDQT22107261
30BEL    VERMEERSCH GianniAFC2911302
Som: 20671
 
Getransfereerde renners:
1ITA   ARU FabioTQA31138
2BEL   GILBERT PhilippeLTS39140
3LUX   JUNGELS BobACT2985
4ESP   MAS NICOLAU EnricMOV26642
5DEN   PEDERSEN MadsTFS26954


21/09/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen