Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ger   Lohse, Sebastian
Ploegnaam: Team Ge(e)n-Doping

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT294401247
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesDQT231601114
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD24323450
4GER    BUCHMANN EmanuelBOH29333157
5GBR    FROOME ChrisISN3623730
6FRA    GAUDU DavidGFC25229484
7COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD27212373
8BEL    GILBERT PhilippeLTS39128208
9COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEFN24149503
10SUI    HIRSCHI MarcUAD23411826
11LUX    JUNGELS BobACT29217136
12NED    KRUIJSWIJK StevenTJV3426057
13POL    KWIATKOWSKI MichalIGD31135651
14FRA    LAPORTE ChristopheCOF2965136
15NED    MOLLEMA BaukeTFS35221310
16BEL    NAESEN OliverACT31288344
17DEN    PEDERSEN MadsTFS26301736
18AUS    PLAPP Lucas???21710
19SLO    POGACAR TadejUAD234152044
20GER    POLITT NilsBOH2716589
21SLO    ROGLIC PrimozTJV322273004
22SVK    SAGAN PeterBOH31296767
23GBR    THOMAS GeraintIGD35151408
24BEL    VAN AERT WoutTJV273611702
25BEL    VAN AVERMAET GregACT36377503
26NED    VAN DER POEL MathieuAFC264731264
27BEL    VANMARCKE SepISN3318570
28BEL    WELLENS TimLTS30308431
29CAN    WOODS MichaelISN35124666
30GBR    YATES AdamIGD29251592
Som: 19302


6/05/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen