Nevenrankings | Stand Pro Tour |
Rang | Renner | Team | Score | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Deceuninck | 464 | |||||
2. | PEDERSEN Mads | Lidl - Trek | 447 | |||||
3. | VAN DER POEL Mathieu | Alpecin - Deceuninck | 414 | |||||
4. | DEL TORO ROMERO Isaac | UAE Team Emirates | 412 | |||||
5. | JORGENSON Matteo | Team Visma - Lease a Bike | 398 | |||||
6. | VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas | Team Visma - Lease a Bike | 372 | |||||
7. | WILLIAMS Stephen | Israel - Premier Tech | 367 | |||||
8. | POGACAR Tadej | UAE Team Emirates | 365 | |||||
9. | AYUSO PESQUERA Juan | UAE Team Emirates | 329 | |||||
10. | NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel | INEOS Grenadiers | 327 | |||||
11. | EVENEPOEL Remco | Soudal - Quick Step | 290 | |||||
12. | MILAN Jonathan | Lidl - Trek | 243 | |||||
13. | MCNULTY Brandon | UAE Team Emirates | 241 | |||||
14. | MOHORIC Matej | Bahrain Victorious | 240 | |||||
15. | PIDCOCK Thomas | INEOS Grenadiers | 236 | |||||
16. | STUYVEN Jasper | Lidl - Trek | 222 | |||||
17. | SKJELMOSE JENSEN Mattias | Lidl - Trek | 220 | |||||
18. | KOOIJ Olav | Team Visma - Lease a Bike | 215 | |||||
19. | ALAPHILIPPE Julian | Soudal - Quick Step | 203 | |||||
20. | VAN GILS Maxim | Lotto - Dstny | 202 | |||||
21. | SKUJINS Toms | Lidl - Trek | 200 | |||||
22. | HINDLEY Jai | Bora - Hansgrohe | 198 | |||||
23. | MATTHEWS Michael | Team Jayco - AlUla | 185 | |||||
24. | VLASOV Aleksandr | Bora - Hansgrohe | 183 | |||||
25. | ONLEY Oscar | Team DSM-Firmenich - PostNL | 181 | |||||
26. | PLAPP Lucas | Team Jayco - AlUla | 172 | |||||
27. | GIRMAY HAILU Biniam | Intermarché - Wanty | 165 | |||||
28. | WELSFORD Sam | Bora - Hansgrohe | 151 | |||||
29. | PITHIE Laurence | Groupama - FDJ | 143 | |||||
30. | LEMMEN Bart | Team Visma - Lease a Bike | 140 | |||||
31. | BETTIOL Alberto | EF Education - EasyPost | 139 | |||||
32. | O'CONNOR Ben | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 133 | |||||
33. | WELLENS Tim | UAE Team Emirates | 131 | |||||
34. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 116 | |||||
35. | MEEUS Jordi | Bora - Hansgrohe | 112 | |||||
36. | VAN AERT Wout | Team Visma - Lease a Bike | 112 | |||||
37. | KÄMNA Lennard | Bora - Hansgrohe | 108 | |||||
38. | BERNAL GOMEZ Egan Arley | INEOS Grenadiers | 106 | |||||
39. | VAUQUELIN Kévin | Arkea - B&B Hotels | 104 | |||||
40. | UIJTDEBROEKS Cian | Team Visma - Lease a Bike | 103 | |||||
41. | YATES Simon | Team Jayco - AlUla | 103 | |||||
42. | STRONG Corbin | Israel - Premier Tech | 101 | |||||
43. | COSNEFROY Benoît | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 100 | |||||
44. | PARET PEINTRE Valentin | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 92 | |||||
45. | KELDERMAN Wilco | Team Visma - Lease a Bike | 92 | |||||
46. | POLITT Nils | UAE Team Emirates | 91 | |||||
47. | TRENTIN Matteo | Tudor Pro Cycling Team | 90 | |||||
48. | ROGLIC Primoz | Bora - Hansgrohe | 90 | |||||
49. | MERLIER Tim | Soudal - Quick Step | 86 | |||||
50. | GALL Felix | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 86 | |||||
51. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Cycling Team | 82 | |||||
52. | ZIMMERMANN Georg | Intermarché - Wanty | 81 | |||||
53. | BAUHAUS Phil | Bahrain Victorious | 78 | |||||
54. | GROENEWEGEN Dylan | Team Jayco - AlUla | 77 | |||||
55. | FORMOLO Davide | Movistar Team | 76 | |||||
56. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 75 | |||||
57. | ZANA Filippo | Team Jayco - AlUla | 75 | |||||
58. | ALBANESE Vincenzo | Arkea - B&B Hotels | 73 | |||||
59. | HARPER Chris | Team Jayco - AlUla | 71 | |||||
60. | ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves | UAE Team Emirates | 71 | |||||
61. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Mobility | 68 | |||||
62. | KÜNG Stefan | Groupama - FDJ | 66 | |||||
63. | GUERREIRO Ruben Antonio Almeida | Movistar Team | 62 | |||||
64. | SHEFFIELD Magnus | INEOS Grenadiers | 62 | |||||
65. | BJERG Mikkel | UAE Team Emirates | 61 | |||||
66. | SCHULTZ Nicholas | Israel - Premier Tech | 60 | |||||
67. | POELS Wout | Bahrain Victorious | 60 | |||||
68. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 58 | |||||
69. | MARTINEZ Lenny | Groupama - FDJ | 58 | |||||
70. | NAESEN Oliver | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 56 | |||||
71. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 54 | |||||
72. | PEDERSEN Casper Phillip | Soudal - Quick Step | 54 | |||||
73. | MAS NICOLAU Enric | Movistar Team | 54 | |||||
74. | SOBRERO Matteo | Bora - Hansgrohe | 53 | |||||
75. | GREGOIRE Romain | Groupama - FDJ | 53 | |||||
76. | ASGREEN Kasper | Soudal - Quick Step | 52 | |||||
77. | KIRSCH Alex | Lidl - Trek | 51 | |||||
78. | BISSEGGER Stefan | EF Education - EasyPost | 49 | |||||
79. | ZWIEHOFF Ben | Bora - Hansgrohe | 48 | |||||
80. | BUITRAGO SANCHEZ Santiago | Bahrain Victorious | 48 | |||||
81. | PACHER Quentin | Groupama - FDJ | 46 | |||||
82. | LAPORTE Christophe | Team Visma - Lease a Bike | 46 | |||||
83. | PARET PEINTRE Aurélien | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 45 | |||||
84. | DE KLEIJN Arvid | Tudor Pro Cycling Team | 45 | |||||
85. | CLARKE Simon | Israel - Premier Tech | 43 | |||||
86. | GANNA Filippo | INEOS Grenadiers | 43 | |||||
87. | WRIGHT Fred | Bahrain Victorious | 42 | |||||
88. | FORTUNATO Lorenzo | Astana Qazaqstan Team | 42 | |||||
89. | VAN EETVELT Lennert | Lotto - Dstny | 40 | |||||
90. | HEALY Ben | EF Education - EasyPost | 40 | |||||
91. | TRONCHON Bastien | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 39 | |||||
92. | TEJADA CANACUE Harold Alfonso | Astana Qazaqstan Team | 39 | |||||
93. | MOZZATO Luca | Arkea - B&B Hotels | 39 | |||||
94. | BARTA William | Movistar Team | 38 | |||||
95. | MOLLEMA Bauke | Lidl - Trek | 38 | |||||
96. | VAN POPPEL Danny | Bora - Hansgrohe | 38 | |||||
97. | KRISTOFF Alexander | Uno-X Mobility | 38 | |||||
98. | BOVEN Lars | Alpecin - Deceuninck | 35 | |||||
99. | VERGALLITO Luca | Alpecin - Deceuninck | 35 | |||||
100. | VAN MOER Brent | Lotto - Dstny | 35 | |||||
101. | MADOUAS Valentin | Groupama - FDJ | 35 | |||||
102. | LIENHARD Fabian | Groupama - FDJ | 34 | |||||
103. | LOPEZ PEREZ Juan Pedro | Lidl - Trek | 34 | |||||
104. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 33 | |||||
105. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 33 | |||||
106. | ZINGLE Axel | Cofidis | 33 | |||||
107. | MAYRHOFER Marius | Tudor Pro Cycling Team | 32 | |||||
108. | VENDRAME Andrea | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 31 | |||||
109. | COSTIOU Ewen | Arkea - B&B Hotels | 30 | |||||
110. | RODRIGUEZ MARTIN Cristian | Arkea - B&B Hotels | 30 | |||||
111. | VELASCO Simone | Astana Qazaqstan Team | 30 | |||||
112. | CIMOLAI Davide | Movistar Team | 28 | |||||
113. | VERVAEKE Louis | Soudal - Quick Step | 28 | |||||
114. | ULISSI Diego | UAE Team Emirates | 28 | |||||
115. | BUSATTO Francesco | Intermarché - Wanty | 27 | |||||
116. | STORER Michael | Tudor Pro Cycling Team | 27 | |||||
117. | LAZKANO LOPEZ Oier | Movistar Team | 27 | |||||
118. | REX Laurenz | Intermarché - Wanty | 26 | |||||
119. | HAMILTON Christopher | Team DSM-Firmenich - PostNL | 26 | |||||
120. | PIGANZOLI Davide | Team Polti - Kometa | 26 | |||||
121. | ADRIA OLIVERAS Roger | Bora - Hansgrohe | 26 | |||||
122. | HALLER Marco | Bora - Hansgrohe | 25 | |||||
123. | SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo | Movistar Team | 25 | |||||
124. | VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael | EF Education - EasyPost | 24 | |||||
125. | SWEENY Harrison | EF Education - EasyPost | 24 | |||||
126. | RUTSCH Jonas | EF Education - EasyPost | 24 | |||||
127. | DE PESTEL Sander | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 23 | |||||
128. | MCLAY Daniel | Arkea - B&B Hotels | 23 | |||||
129. | VOISARD Yannis | Tudor Pro Cycling Team | 23 | |||||
130. | VERMAERKE Kevin | Team DSM-Firmenich - PostNL | 23 | |||||
131. | EWAN Caleb | Team Jayco - AlUla | 23 | |||||
132. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 22 | |||||
133. | CALMEJANE Lilian | Intermarché - Wanty | 22 | |||||
134. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 22 | |||||
135. | VALTER Attila | Team Visma - Lease a Bike | 22 | |||||
136. | FISHER-BLACK Finn | UAE Team Emirates | 21 | |||||
137. | VERNON Ethan | Israel - Premier Tech | 21 | |||||
138. | SCOTSON Miles | Arkea - B&B Hotels | 20 | |||||
139. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 20 | |||||
140. | JACOBS Johan | Movistar Team | 20 | |||||
141. | GESCHKE Simon | Cofidis | 20 | |||||
142. | VAN DIJKE Mick | Team Visma - Lease a Bike | 20 | |||||
143. | FEDOROV Yevgeniy | Astana Qazaqstan Team | 20 | |||||
144. | SMITH Dion | Intermarché - Wanty | 20 | |||||
145. | FRETIN Milan | Cofidis | 20 | |||||
146. | MILESI Lorenzo | Movistar Team | 20 | |||||
147. | KANTER Max | Astana Qazaqstan Team | 20 | |||||
148. | PASQUALON Andrea | Bahrain Victorious | 20 | |||||
149. | CANAL BLANCO Carlos | Movistar Team | 20 | |||||
150. | HOULE Hugo | Israel - Premier Tech | 20 | |||||
151. | SOSA CUERVO Ivan Ramiro | Movistar Team | 20 | |||||
152. | DE BONDT Dries | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 20 | |||||
153. | VERMEERSCH Gianni | Alpecin - Deceuninck | 20 | |||||
154. | DENZ Nico | Bora - Hansgrohe | 20 | |||||
155. | HOELGAARD Markus | Uno-X Mobility | 19 | |||||
156. | SHEEHAN Riley | Israel - Premier Tech | 19 | |||||
157. | BARDET Romain | Team DSM-Firmenich - PostNL | 19 | |||||
158. | MARTIN Guillaume | Cofidis | 19 | |||||
159. | CAPIOT Amaury | Arkea - B&B Hotels | 18 | |||||
160. | PETERS Nans | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 18 | |||||
161. | ACKERMANN Pascal | Israel - Premier Tech | 18 | |||||
162. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty | 18 | |||||
163. | TILLER Rasmus Fossum | Uno-X Mobility | 18 | |||||
164. | VAN WILDER Ilan | Soudal - Quick Step | 18 | |||||
165. | DURBRIDGE Luke | Team Jayco - AlUla | 17 | |||||
166. | CAMPENAERTS Victor | Lotto - Dstny | 17 | |||||
167. | DUJARDIN Sandy | TotalEnergies | 17 | |||||
168. | GROSSSCHARTNER Felix | UAE Team Emirates | 17 | |||||
169. | CRADDOCK Lawson | Team Jayco - AlUla | 16 | |||||
170. | BOUWMAN Koen | Team Visma - Lease a Bike | 16 | |||||
171. | SCARONI Christian | Astana Qazaqstan Team | 16 | |||||
172. | GARCIA CORTINA Ivan | Movistar Team | 16 | |||||
173. | CATTANEO Mattia | Soudal - Quick Step | 16 | |||||
174. | WAERENSKJOLD Søren | Uno-X Mobility | 16 | |||||
175. | EIKING Odd Christian | Uno-X Mobility | 15 | |||||
176. | BOASSON HAGEN Edvald | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 15 | |||||
177. | MIHOLJEVIC Fran | Bahrain Victorious | 15 | |||||
178. | GAROFOLI Gianmarco | Astana Qazaqstan Team | 15 | |||||
179. | BALLERSTEDT Maurice | Alpecin - Deceuninck | 15 | |||||
180. | HOLLMANN Juri | Alpecin - Deceuninck | 15 | |||||
181. | GIBBONS Ryan | Lidl - Trek | 15 | |||||
182. | LE BERRE Mathis | Arkea - B&B Hotels | 15 | |||||
183. | QUARTUCCI Lorenzo | Corratec | 15 | |||||
184. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 15 | |||||
185. | CERNY Josef | Soudal - Quick Step | 15 | |||||
186. | DE MARCHI Alessandro | Team Jayco - AlUla | 15 | |||||
187. | BOIVIN Guillaume | Israel - Premier Tech | 15 | |||||
188. | MOSCA Jacopo | Lidl - Trek | 15 | |||||
189. | HUBY Antoine | Soudal - Quick Step | 15 | |||||
190. | MORGADO Antonio Tomas | UAE Team Emirates | 15 | |||||
191. | COVI Alessandro | UAE Team Emirates | 15 | |||||
192. | NORSGAARD JØRGENSEN Mathias | Movistar Team | 15 | |||||
193. | LE GAC Olivier | Groupama - FDJ | 15 | |||||
194. | GAMPER Patrick | Bora - Hansgrohe | 15 | |||||
195. | MIHKELS Madis | Intermarché - Wanty | 15 | |||||
196. | VAN UDEN Casper | Team DSM-Firmenich - PostNL | 15 | |||||
197. | BARRENETXEA GOLZARRI Jon | Movistar Team | 15 | |||||
198. | BYSTRØM Sven Erik | Groupama - FDJ | 15 | |||||
199. | VAN DIJKE Tim | Team Visma - Lease a Bike | 15 | |||||
200. | ASKEY Lewis | Groupama - FDJ | 15 | |||||
201. | EENKHOORN Pascal | Lotto - Dstny | 15 | |||||
202. | PAGE Hugo | Intermarché - Wanty | 15 | |||||
203. | BOL Cees | Astana Qazaqstan Team | 15 | |||||
204. | TEUNISSEN Mike | Intermarché - Wanty | 15 | |||||
205. | LAMPAERT Yves | Soudal - Quick Step | 15 | |||||
206. | KRAGH ANDERSEN Søren | Alpecin - Deceuninck | 15 | |||||
207. | HIRSCHI Marc | UAE Team Emirates | 15 | |||||
208. | DOULL Owain | EF Education - EasyPost | 14 | |||||
209. | BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello | Bahrain Victorious | 14 | |||||
210. | LONARDI Giovanni | Team Polti - Kometa | 13 | |||||
211. | RENARD Alexis | Cofidis | 13 | |||||
212. | BENNETT Sam | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 13 | |||||
213. | TEUNS Dylan | Israel - Premier Tech | 13 | |||||
214. | REINDERS Elmar | Team Jayco - AlUla | 12 | |||||
215. | PARISINI Nicolo | Q36.5 Pro Cycling Team | 12 | |||||
216. | DE BUYST Jasper | Lotto - Dstny | 12 | |||||
217. | ALLEGAERT Piet | Cofidis | 11 | |||||
218. | TIBERI Antonio | Bahrain Victorious | 11 | |||||
219. | SOLER GIMENEZ Marc | UAE Team Emirates | 11 | |||||
220. | TARLING Joshua | INEOS Grenadiers | 11 | |||||
221. | VINE Jay | UAE Team Emirates | 11 | |||||
222. | TSARENKO Kyrylo | Corratec | 10 | |||||
223. | CRAPS Lars | Team Flanders - Baloise | 10 | |||||
224. | VANDENSTORME Dylan | Team Flanders - Baloise | 10 | |||||
225. | RANGEL COSTA Vinicius | Movistar Team | 10 | |||||
226. | MALECKI Kamil | Q36.5 Pro Cycling Team | 10 | |||||
227. | VINK Michael | UAE Team Emirates | 10 | |||||
228. | MORO Manlio | Movistar Team | 10 | |||||
229. | PAQUOT Tom | Intermarché - Wanty | 10 | |||||
230. | CHAMPION Thomas | Cofidis | 10 | |||||
231. | ROWE Luke | INEOS Grenadiers | 10 | |||||
232. | RAISBERG Nadav | Israel - Premier Tech | 10 | |||||
233. | BRUN Nils | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
234. | LEVY William Blume | Uno-X Mobility | 10 | |||||
235. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin - Deceuninck | 10 | |||||
236. | SAMITIER SAMITIER Sergio | Movistar Team | 10 | |||||
237. | VERGAERDE Otto | Lidl - Trek | 10 | |||||
238. | HÄNNINEN Jaakko | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 10 | |||||
239. | KRIEGER Alexander | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
240. | TORRES BARCELO Albert | Movistar Team | 10 | |||||
241. | OWSIAN Lukasz | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
242. | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | 10 | |||||
243. | GERMANI Lorenzo | Groupama - FDJ | 10 | |||||
244. | GELDERS Gil | Soudal - Quick Step | 10 | |||||
245. | DAVY Clément | Groupama - FDJ | 10 | |||||
246. | BAIS Mattia | Team Polti - Kometa | 10 | |||||
247. | RUSSO Clément | Groupama - FDJ | 10 | |||||
248. | DEBEAUMARCHE Nicolas | Cofidis | 10 | |||||
249. | ZOCCARATO Samuele | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 10 | |||||
250. | WARBASSE Larry | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 10 | |||||
251. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Qazaqstan Team | 10 | |||||
252. | MACIEJUK Filip | Bora - Hansgrohe | 10 | |||||
253. | BITTNER Pavel | Team DSM-Firmenich - PostNL | 10 | |||||
254. | CHRISTEN Fabio | Q36.5 Pro Cycling Team | 10 | |||||
255. | STEIMLE Jannik | Q36.5 Pro Cycling Team | 10 | |||||
256. | FERNANDEZ ANDUJAR Ruben | Cofidis | 10 | |||||
257. | O'BRIEN Kelland | Team Jayco - AlUla | 10 | |||||
258. | STAUNE-MITTET Johannes | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
259. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty | 10 | |||||
260. | BONIFAZIO Niccolo | Corratec | 10 | |||||
261. | LAPEIRA Paul | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 10 | |||||
262. | AFFINI Edoardo | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
263. | GOVEKAR Matevz | Bahrain Victorious | 10 | |||||
264. | MULLEN Ryan | Bora - Hansgrohe | 10 | |||||
265. | OLDANI Stefano | Cofidis | 10 | |||||
266. | PLUIMERS Rick | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
267. | TONELLI Alessandro | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 10 | |||||
268. | ARNDT Nikias | Bahrain Victorious | 10 | |||||
269. | BAIS Davide | Team Polti - Kometa | 10 | |||||
270. | MEURISSE Xandro | Alpecin - Deceuninck | 10 | |||||
271. | FUGLSANG Jakob | Israel - Premier Tech | 10 | |||||
272. | SHAW James | EF Education - EasyPost | 10 | |||||
273. | LAMPERTI Luke | Soudal - Quick Step | 10 | |||||
274. | MAESTRI Mirco | Team Polti - Kometa | 10 | |||||
275. | SBARAGLI Kristian | Corratec | 10 | |||||
276. | GUERNALEC Thibault | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
277. | OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes | Movistar Team | 10 | |||||
278. | SWIFT Connor | INEOS Grenadiers | 10 | |||||
279. | WATSON Samuel | Groupama - FDJ | 10 | |||||
280. | ALEOTTI Giovanni | Bora - Hansgrohe | 10 | |||||
281. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | Cofidis | 10 | |||||
282. | VACEK Mathias | Lidl - Trek | 10 | |||||
283. | BEULLENS Cédric | Lotto - Dstny | 10 | |||||
284. | ZANONCELLO Enrico | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 10 | |||||
285. | EEKHOFF Nils | Team DSM-Firmenich - PostNL | 10 | |||||
286. | CHAMPOUSSIN Clément | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
287. | DEGENKOLB John | Team DSM-Firmenich - PostNL | 10 | |||||
288. | VENTURINI Clément | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
289. | WALSCHEID Maximilian | Team Jayco - AlUla | 10 | |||||
290. | TULETT Ben | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
291. | VAN BAARLE Dylan | Team Visma - Lease a Bike | 10 | |||||
292. | KWIATKOWSKI Michal | INEOS Grenadiers | 10 | |||||
293. | KAMP Alexander | Tudor Pro Cycling Team | 10 | |||||
294. | CAVAGNA Rémi | Movistar Team | 10 | |||||
295. | DEMARE Arnaud | Arkea - B&B Hotels | 10 | |||||
296. | BAGIOLI Andrea | Lidl - Trek | 10 | |||||
297. | IZAGIRRE INSAUSTI Ion | Cofidis | 10 | |||||
298. | DE LIE Arnaud | Lotto - Dstny | 10 | |||||
299. | CORT NIELSEN Magnus | Uno-X Mobility | 9 | |||||
300. | RODRIGUEZ CANO Carlos | INEOS Grenadiers | 9 | |||||
301. | DE PRETTO Davide | Team Jayco - AlUla | 8 | |||||
302. | BARRE Louis | Arkea - B&B Hotels | 8 | |||||
303. | HODEG CHAGUI Alvaro Jose | UAE Team Emirates | 7 | |||||
304. | RYAN Archie | EF Education - EasyPost | 7 | |||||
305. | MOSCON Gianni | Soudal - Quick Step | 7 | |||||
306. | MEZGEC Luka | Team Jayco - AlUla | 7 | |||||
307. | VAN GESTEL Dries | TotalEnergies | 7 | |||||
308. | GEOGHEGAN HART Tao | Lidl - Trek | 7 | |||||
309. | CARUSO Damiano | Bahrain Victorious | 7 | |||||
310. | FRAILE MATARRANZ Omar | INEOS Grenadiers | 6 | |||||
311. | KNOX James | Soudal - Quick Step | 6 | |||||
312. | CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan | INEOS Grenadiers | 6 | |||||
313. | VERMOTE Julien | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
314. | REINDERINK Pepijn | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
315. | POZZOVIVO Domenico | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
316. | GEBREIGZABHIER Amanuel Werkilul | Lidl - Trek | 5 | |||||
317. | WALSH Liam | Team BridgeLane | 5 | |||||
318. | MEDWAY Jackson | Team BridgeLane | 5 | |||||
319. | TREZISE Declan | ARA - Skip Capital | 5 | |||||
320. | SAUNDERS Tristan | Team BridgeLane | 5 | |||||
321. | BURNS Luke | Team BridgeLane | 5 | |||||
322. | MUÑOZ LLANA Francisco | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
323. | EDDY Patrick | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
324. | HERZOG Emil | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
325. | DE MEESTER Luca | Bingoal - WB | 5 | |||||
326. | LÜHRS Luis-Joe | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
327. | BEVIN Patrick | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
328. | TODOME Yuhi | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
329. | GOMEZ BECERRA German Dario | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
330. | GUARNIERI Jacopo | Lotto - Dstny | 5 | |||||
331. | DARBELLAY Valentin | Corratec | 5 | |||||
332. | PICKRELL Riley | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
333. | FROIDEVAUX Robin | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
334. | VAN DER BEKEN Aaron | Bingoal - WB | 5 | |||||
335. | ERIKSSON Jacob | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
336. | CATALDO Dario | Lidl - Trek | 5 | |||||
337. | WIRTGEN Luc | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
338. | MONK Cyrus | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
339. | CHANGIZI Sebastian Kolze | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
340. | VAN HOECKE Gijs | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
341. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 5 | |||||
342. | BRUTTOMESSO Alberto | Bahrain Victorious | 5 | |||||
343. | TUSVELD Martijn | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
344. | VAN BELLE Loe | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
345. | KRUIJSWIJK Steven | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
346. | GRIGNARD Sébastien | Lotto - Dstny | 5 | |||||
347. | LEEMREIZE Gijs | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
348. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Uno-X Mobility | 5 | |||||
349. | RIOU Alan | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
350. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 5 | |||||
351. | GESINK Robert | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
352. | DESAL Cériel | Bingoal - WB | 5 | |||||
353. | VAN ROOY Kenneth | Bingoal - WB | 5 | |||||
354. | DE POOTER Dries | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
355. | SAJNOK Szymon | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
356. | LUDVIGSSON Tobias | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
357. | BENEDETTI Cesare | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
358. | CONCA Filippo | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
359. | COMBAUD Romain | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
360. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 5 | |||||
361. | VAN DER LEE Jardi Christiaan | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
362. | MARIS Elias | Team Flanders - Baloise | 5 | |||||
363. | RAJOVIC Dusan | Bahrain Victorious | 5 | |||||
364. | TOUZE Damien | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
365. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Mobility | 5 | |||||
366. | LEYSEN Senne | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
367. | STEWART Campbell | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
368. | SERRY Pieter | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
369. | SEVILLA LOPEZ Diego Pablo | Team Polti - Kometa | 5 | |||||
370. | WOOD Harrison | Cofidis | 5 | |||||
371. | MÄRKL Niklas | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
372. | MARIAULT Axel | Cofidis | 5 | |||||
373. | VAN DER SANDE Tosh | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
374. | JUUL JENSEN Christopher | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
375. | LEDANOIS Kévin | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
376. | BAYER Tobias | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
377. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
378. | BUGGE Martin Urianstad | Uno-X Mobility | 5 | |||||
379. | SLOCK Liam | Lotto - Dstny | 5 | |||||
380. | HEPBURN Michael | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
381. | EDVARDSEN-FREDHEIM Stian | Uno-X Mobility | 5 | |||||
382. | PALENI Enzo | Groupama - FDJ | 5 | |||||
383. | PORTER Rudy | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
384. | AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
385. | WILKSCH Hannes | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
386. | STORK Florian | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
387. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 5 | |||||
388. | KELEMEN Petr | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
389. | ROOTKIN-GRAY Jack | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
390. | MURGANO Marco | Corratec | 5 | |||||
391. | DECLERCQ Tim | Lidl - Trek | 5 | |||||
392. | RIES Michel | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
393. | DILLIER Silvan | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
394. | BARTHE Cyril | Groupama - FDJ | 5 | |||||
395. | BRENNER Marco | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
396. | THOMPSON Reuben | Groupama - FDJ | 5 | |||||
397. | GOGL Michael | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
398. | DEKKER David | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
399. | HAYTER Leo | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
400. | BONNAMOUR Franck | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
401. | MARTINELLI Alessio | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
402. | BERCKMOES Jenno | Lotto - Dstny | 5 | |||||
403. | NOVAK Domen | UAE Team Emirates | 5 | |||||
404. | RICKAERT Jonas | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
405. | FLYNN Sean | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
406. | JEANNIERE Emilien | TotalEnergies | 5 | |||||
407. | VAN BOVEN Luca | Bingoal - WB | 5 | |||||
408. | KLUCKERS Arthur | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
409. | HUYS Laurens | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
410. | GABBURO Davide | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
411. | DELAPLACE Anthony | Arkea - B&B Hotels | 5 | |||||
412. | PLANCKAERT Edward | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
413. | PAASSCHENS Mathijs | Lotto - Dstny | 5 | |||||
414. | TRATNIK Jan | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
415. | LASTRA MARTINEZ Jonathan | Cofidis | 5 | |||||
416. | WARLOP Jordi | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
417. | CONCI Nicola | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
418. | THOMAS Benjamin | Cofidis | 5 | |||||
419. | CONTI Valerio | Corratec | 5 | |||||
420. | LIEPINS Emils | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
421. | REICHENBACH Sébastien | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
422. | DE GENDT Aimé | Cofidis | 5 | |||||
423. | GACHIGNARD Thomas | TotalEnergies | 5 | |||||
424. | SYRITSA Gleb | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
425. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
426. | VAN LERBERGHE Bert | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
427. | CONSONNI Simone | Lidl - Trek | 5 | |||||
428. | ERIKSSON Lucas | Tudor Pro Cycling Team | 5 | |||||
429. | GAUTHERAT Pierre | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
430. | BRAET Vito | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
431. | JUNGELS Bob | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
432. | HAMILTON Lucas | Team Jayco - AlUla | 5 | |||||
433. | FINE Eddy | Cofidis | 5 | |||||
434. | TOLIO Alex | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
435. | CHARMIG Anthon | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
436. | VAN DEN BROEK Frank | Team DSM-Firmenich - PostNL | 5 | |||||
437. | MARCELLUSI Martin | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
438. | BARONCINI Filippo | UAE Team Emirates | 5 | |||||
439. | GHYS Robbe | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
440. | OSBORNE Jason | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
441. | BALDACCINI Davide | Corratec | 5 | |||||
442. | HONORE Mikkel Frølich | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
443. | OLIVEIRA Rui Filipe Alves | UAE Team Emirates | 5 | |||||
444. | MAGLI Filippo | VF Group - Bardiani - CSF - Faizane | 5 | |||||
445. | HOOLE Daan | Lidl - Trek | 5 | |||||
446. | DE BOD Stefan | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
447. | JEGAT Jordan | TotalEnergies | 5 | |||||
448. | LAURANCE Axel | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
449. | CURRIE Logan | Lotto - Dstny | 5 | |||||
450. | SCHELLING Ide | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
451. | VANSEVENANT Mauri | Soudal - Quick Step | 5 | |||||
452. | SIMMONS Quinn | Lidl - Trek | 5 | |||||
453. | BONNEU Kamiel | Team Flanders - Baloise | 5 | |||||
454. | BERNARD Julien | Lidl - Trek | 5 | |||||
455. | HERMANS Quinten | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
456. | TESFATSION Natnael Ocbit | Lidl - Trek | 5 | |||||
457. | PRODHOMME Nicolas | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
458. | STEINHAUSER Georg | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
459. | VAN TRICHT Stan | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
460. | TAMINIAUX Lionel | Lotto - Dstny | 5 | |||||
461. | BENNETT George | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
462. | MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
463. | TRAEEN Torstein | Bahrain Victorious | 5 | |||||
464. | TURGIS Anthony | TotalEnergies | 5 | |||||
465. | KIELICH Timo | Alpecin - Deceuninck | 5 | |||||
466. | VADER Milan | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
467. | DVERSNES Fredrik | Uno-X Mobility | 5 | |||||
468. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Cycling Team | 5 | |||||
469. | GODON Dorian | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
470. | BERTHET Clément | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
471. | LEKNESSUND Andreas | Uno-X Mobility | 5 | |||||
472. | ARMIRAIL Bruno | Decathlon - Ag2r La Mondiale | 5 | |||||
473. | PEREZ Anthony | Cofidis | 5 | |||||
474. | THEUNS Edward | Lidl - Trek | 5 | |||||
475. | BURGAUDEAU Mathieu | TotalEnergies | 5 | |||||
476. | MAJKA Rafal | UAE Team Emirates | 5 | |||||
477. | HIGUITA GARCIA Sergio Andres | Bora - Hansgrohe | 5 | |||||
478. | GEE Derek | Israel - Premier Tech | 5 | |||||
479. | CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
480. | VAN DEN BERG Marijn | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
481. | LUTSENKO Alexey | Astana Qazaqstan Team | 5 | |||||
482. | THIJSSEN Gerben | Intermarché - Wanty | 5 | |||||
483. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 5 | |||||
484. | BENOOT Tiesj | Team Visma - Lease a Bike | 5 | |||||
485. | POWLESS Neilson | EF Education - EasyPost | 5 | |||||
486. | PICCOLO Andrea | EF Education - EasyPost | 4 | |||||
487. | URAN URAN Rigoberto | EF Education - EasyPost | 4 | |||||
488. | LUND ANDRESEN Tobias | Team DSM-Firmenich - PostNL | 3 |
28/03/2024 - Opmerkingen en suggesties
kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen