Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Wille, Jonas
Ploegnaam: Dario's Frigo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalBOH261281301
2ITA    ARU FabioUAD30201137
3FRA    BARDET RomainALM30274344
4NZL    BENNETT GeorgeTJV3090660
5IRL    BENNETT SamDQT302611084
6BEL    BENOOT TiesjSUN26112520
7GER    BUCHMANN EmanuelBOH28228157
8ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioINS273471281
9GBR    CAVENDISH MarkTBM3511015
10BEL    DE GENDT ThomasLTS3442174
11NED    DUMOULIN TomTJV30494557
12ESP    FRAILE MATARRANZ OmarAST3021143
13GBR    FROOME ChrisINS3543915
14FRA    HOFSTETTER HugoICA2639211
15FRA    LATOUR PierreALM27141115
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeEF124184927
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV25349611
18AUS    MATTHEWS MichaelSUN30184551
19AUS    MCCARTHY JayBOH2845133
20NED    OOMEN SamSUN2529994
21FRA    PINOT ThibautGFC30373631
22SLO    ROGLIC PrimozTJV313553433
23SVK    SAGAN PeterBOH30319479
24ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV27157413
25NED    TERPSTRA NikiTDE362440
26BEL    THEUNS EdwardTFS2918161
27DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelNTT2884155
28RUS    VLASOV AleksandrAST24275784
29CAN    WOODS MichaelEF134152557
30RUS    ZAKARIN IlnurCCC31119321
Som: 16004
 
Getransfereerde renners:
1ESP   BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBM30530
2AUS   EWAN CalebLTS26899
3POL   KWIATKOWSKI MichalINS30646
4SLO   POGACAR TadejUAD222642
5COL   QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB301202


28/01/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen