Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Vanhamme, Matthias
Ploegnaam: La Linterna Roja

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NZL    BENNETT GeorgeTJU29198860
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY221611130
3DEN    BYRIEL IVERSEN RasmusLTS2290
4DEN    CORT NIELSEN MagnusAST2675581
5AUS    DENNIS RohanTBM292461048
6NED    DUMOULIN TomSUN292581774
7AUT    EISEL BernhardDDD38610
8BEL    EVENEPOEL RemcoQST193810
9AUS    EWAN CalebLTS25442776
10ITA    FORMOLO DavideBOH2763698
11COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25454602
12ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonAST30231155
13LUX    JUNGELS BobQST2771917
14BEL    KEISSE IljoQST37548
15CZE    KÖNIG LeopoldBOH32360
16BEL    LAMPAERT YvesQST28105804
17ITA    MOSCON GianniSKY252941039
18DEN    PEDERSEN MadsTFS2485606
19BEL    PHILIPSEN JasperUAD21265357
20NED    POELS WoutSKY32389517
21AUS    PORTE RichieTFS34468868
22AUT    PÖSTLBERGER LukasBOH279133
23AUS    RENSHAW MarkDDD37929
24SVK    SAGAN PeterBOH293212278
25NED    SLAGTER Tom-JelteDDD3069316
26GBR    STANNARD IanSKY3227103
27CZE    VAKOC PetrQST271670
28DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelDDD272001071
29BEL    VERVAEKE LouisSUN261966
30ITA    VIVIANI EliaQST301682186
Som: 19972


26/06/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen