Deelnemers Speler: Bel   Vandebosch, Robbe
Ploegnaam: Robeste

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Tour de France, Eindstand15483131148887
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs50319994040
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)190199989040
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole10293970040
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron176134959843
Ita   Coppa Sabatini0436942243
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)106310942243
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans10079931640
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand531136921649
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)0445868550
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier150247868549
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69137853550
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon12557846650
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia11317834154
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary15017833054
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto61201818062
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran55145811964
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia3310806463
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers135159806163
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano18259792664
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré105235790865
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica0466780365
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore0460780364
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns150250780364
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle5329765364
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur80355764861
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual5480756861
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas108276756361
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette133264745561
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron130158732259
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice3496719260
Bel   Brussels Cycling Classic0483718950
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice20337718947
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)10086716947
Fra   Bretagne Classic - Ouest France220148706949
Ita   Campionato nazionale Italia22275684964
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140166682762
Fra   Championnat national France14046668763
Esp   Campeonato nacionale España0276654767
Ger   National Meisterschaft Deutschland0234654764
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0300654764
Ita   Giro dell'Emilia 16415654764
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand541288638381
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève28106584263
Ita   Il Lombardia74411581463
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève47645070113
Bel   Dwars door het Hageland02715023118
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville192645023118
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte283385004117
Ita   Giro del Piemonte201904976114
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez612214775124
Pol   Tour de Pologne, Eindstand77794714127
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03663937194
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska9283937192
Ita   Milano - Sanremo 7061633845198
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala12943139244
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze03923127247
Ita   Milano - Torino353103127241
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice03342774295
Ita   Gran Trittico Lombardo1101692774294
Ita   Strade Bianche413852664299
Slo   National Championship Slovenia04082251335
Fra   Paris - Nice, Eindstand4682532251326
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane213701783349
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt412181762344
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André31981721345
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)411781690347
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre39911649363
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing301571610363
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir84291580365
Fra   Royal Bernard Drome Classic05251496395
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 383491496382
Fra   Ardèche Classic04101458367
Bel   Omloop Het Nieuwsblad543911458359
UAE   UAE Tour, Eindstand3401621404332
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet302771064376
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk291601034381
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam221591005382
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam6934983387
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island18346914394
Esp   Clasica de Almeria0448896391
Ita   Trofeo Laigueglia0405896378
Col   Campeonato nacionale Colombia0455896377
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race233183896364
Aus   Tour Down Under, Eindstand423375663383
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill1438240390
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor21243239378
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge73366218381
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe28419145400
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling56385117280
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda6122861228


21/09/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen