Deelnemers Speler: Bel   Roose, Andy
Ploegnaam: FCW

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Eindstand14582161966167
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Madrid - Madrid03681820359
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Sequeros - Alto de la Covatilla92421820358
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Salamanca - Ciudad Rodrigo792591811160
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Mos - Puebla de Sanabria182491803260
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Lugo - Ourense69691801459
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Muros - Mirador de Ezaro93641794559
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru862411785259
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Villaviciosa - Alto de la Farrapona138181776658
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances128141762863
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo181811750065
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo1432361748264
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia881281733963
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal68521725164
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1093301718366
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT25641609091
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango451011606592
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere28541602093
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros183731599296
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti18851597489
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa982521595689
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano53381585888
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri143951580589
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio02851566291
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne03521566291
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1381301566289
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli01791552489
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello60551552489
Bel   Ronde van Vlaanderen5861171546492
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)42511487898
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice327414836100
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico58514804102
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten2037514799102
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini04581477997
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto153681477992
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso51441476486
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields1423111475985
Fra   Paris - Tours 48861461782
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste51561456984
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi253831456484
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera402271453981
Bel   Brabantse Pijl264711449982
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano57661423587
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena34321417891
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)38641417584
Bel   Liège - Bastogne - Liège 7791231413783
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento183681335886
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)151681334085
Bel   Binckbank Tour, Eindstand3961151332584
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen65121292993
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)39311286494
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter81901282597
Bel   La Flèche Wallonne 1383421281795
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie81861267989
Ita   UCI RR World Championships Imola1269381267190
Ita   UCI TT World Championships Imola4042111402117
Bel   Nationaal Kampioenschap België019110998138
Fra   Tour de France, Eindstand199014910998138
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs154409008138
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1911218993132
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole140148802135
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron179778662141
Ita   Coppa Sabatini7408483145
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1132608476146
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans212648363142
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand4711918342142
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)28227871139
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1571947843142
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto562257686141
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon1031167630142
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia04147527145
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary232577527144
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto332647504138
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran55957471135
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia8887416137
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers1371247408137
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano181267271140
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré703267253141
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica02327183138
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore02057183138
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns194357183137
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle62886989146
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur832196983143
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual58426900144
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas833526842146
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette1751146759144
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron1351296584147
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice1281366449157
Bel   Brussels Cycling Classic86876321162
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice54596235175
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)452316230168
Fra   Bretagne Classic - Ouest France04736185166
Ita   Campionato nazionale Italia222166185150
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140276163151
Fra   Championnat national France103676023152
Esp   Campeonato nacionale España01295920156
Ger   National Meisterschaft Deutschland0615920154
Den   Nationalt Mesterskab Danmark01485920154
Ita   Giro dell'Emilia 402085920153
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand4693395880151
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève73875411126
Ita   Il Lombardia2832345404122
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève201695121106
Bel   Dwars door het Hageland01045101105
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville212235101104
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte341875080100
Ita   Giro del Piemonte79264504698
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez56301496789
Pol   Tour de Pologne, Eindstand356340491187
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau0244455564
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska48307455563
Ita   Milano - Sanremo 667212450761
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala4235384062
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze0286383662
Ita   Milano - Torino27534383661
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice0193356174
Ita   Gran Trittico Lombardo18413356174
Ita   Strade Bianche41384337785
Slo   National Championship Slovenia02892964104
Fra   Paris - Nice, Eindstand645112296497
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane661752319142
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt134442253144
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André39632240132
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)84352201139
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre44762117162
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing68272073164
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir59702005185
Fra   Royal Bernard Drome Classic161741946204
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 572551930200
Fra   Ardèche Classic01751873195
Bel   Omloop Het Nieuwsblad2301221873192
UAE   UAE Tour, Eindstand2103421643229
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet73511433198
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk232271426179
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam73531403181
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam571761396171
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island57291339168
Esp   Clasica de Almeria188281282196
Ita   Trofeo Laigueglia66291094303
Col   Campeonato nacionale Colombia02881028323
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1274141028304
Aus   Tour Down Under, Eindstand553266901254
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill29144348185
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19264319191
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84184300172
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe84121216165
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling74123132204
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5825358253


26/11/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen