Deelnemers Speler: Bel   D'hollander, Dimitri
Ploegnaam: De giro van Girardengo

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Philippine - Aalter483311903171
Bel   La Flèche Wallonne 9145611855173
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie2214711764165
Ita   UCI RR World Championships Imola90220811742167
Ita   UCI TT World Championships Imola3088510840161
Bel   Nationaal Kampioenschap België512910532169
Fra   Tour de France, Eindstand149533810527171
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs602519032135
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)904328972134
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole253158882126
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron1641638857122
Ita   Coppa Sabatini03668693125
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1561508693125
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans203728537126
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand726418517123
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)101387791152
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1003497781152
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto254397681142
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon204507656139
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia112927636133
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary203647625132
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto89517605126
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran203197516130
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia81197496130
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers653527488130
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano182297423128
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré354527405129
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica04117370119
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore03997370119
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1132977370119
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle14867257111
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur832777256107
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual84367173108
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas803847165104
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette100328708598
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron0545698593
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice0544698585
Bel   Brussels Cycling Classic0432698577
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice50114698574
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)20510693576
Fra   Bretagne Classic - Ouest France63278691571
Ita   Campionato nazionale Italia42163685263
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland0498681064
Fra   Championnat national France98161681052
Esp   Campeonato nacionale España6262671253
Ger   National Meisterschaft Deutschland0237665055
Den   Nationalt Mesterskab Danmark4093665055
Ita   Giro dell'Emilia 51143661058
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand458350655956
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève7417610140
Ita   Il Lombardia62051609438
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève20205547444
Bel   Dwars door het Hageland0275545444
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville21225545444
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte29321543343
Ita   Giro del Piemonte142195540443
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez56327526242
Pol   Tour de Pologne, Eindstand71117520641
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau0368449576
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska8440449576
Ita   Milano - Sanremo 725128441178
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala1295368686
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze4547367488
Ita   Milano - Torino124392362993
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice0337350584
Ita   Gran Trittico Lombardo15261350584
Ita   Strade Bianche48922335391
Slo   National Championship Slovenia04732864136
Fra   Paris - Nice, Eindstand777302864124
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane76792087226
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt362602011242
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André57211975241
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)392121918259
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre8461879269
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing351111795285
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir67571760294
Fra   Royal Bernard Drome Classic94371693307
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 05201684300
Fra   Ardèche Classic02291684278
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1332711684274
UAE   UAE Tour, Eindstand2852321551276
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet223191266296
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk45071244296
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam123331240287
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam393841228284
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island182271189270
Esp   Clasica de Almeria02911171268
Ita   Trofeo Laigueglia01981171249
Col   Campeonato nacionale Colombia351991171242
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2721311136243
Aus   Tour Down Under, Eindstand627202864285
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill28284237393
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor1510209418
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge56424208398
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe76259152382
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling7412876436
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda25102510


1/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen