Deelnemers Speler: Bel   Tuypens, Stijn
Ploegnaam: tza gan zeker

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Philippine - Aalter221309772336
Bel   La Flèche Wallonne 1532899750336
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie45809597334
Ita   UCI RR World Championships Imola4284609552336
Ita   UCI TT World Championships Imola1304319124311
Bel   Nationaal Kampioenschap België02928994304
Fra   Tour de France, Eindstand14743438994303
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs403987520305
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1513417480301
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole25187329303
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron963707327297
Ita   Coppa Sabatini02407231296
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1182357231296
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans85927113298
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand4112297028299
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)02806617311
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1073326617309
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69836510305
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon253676441311
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia112376416306
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary851126405307
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto611556320310
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran104026259316
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia32356249314
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers803346246316
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano181696166309
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré852936148309
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica03136063305
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore02926063304
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1093136063302
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle33575954304
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur34975951302
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual84325948289
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas284865940288
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette683955912277
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron1301505844272
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice54635714272
Bel   Brussels Cycling Classic521865709262
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice203235657262
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)05545637261
Fra   Bretagne Classic - Ouest France572885637253
Ita   Campionato nazionale Italia721215580249
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland05345508254
Fra   Championnat national France264655508236
Esp   Campeonato nacionale España04545482231
Ger   National Meisterschaft Deutschland04365482230
Den   Nationalt Mesterskab Danmark100515482230
Ita   Giro dell'Emilia 05065382240
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand772545382237
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève281194610272
Ita   Il Lombardia2912244582273
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève47704291275
Bel   Dwars door het Hageland04544244279
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville193054244278
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte313054225277
Ita   Giro del Piemonte1352144194275
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez631834059272
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4961753996278
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau42073500303
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska622123496304
Ita   Milano - Sanremo 5053623434305
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala43542929294
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze12582925296
Ita   Milano - Torino2021832924293
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice81522722305
Ita   Gran Trittico Lombardo583932714304
Ita   Strade Bianche3282062656300
Slo   National Championship Slovenia602032328317
Fra   Paris - Nice, Eindstand6181272268322
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane313061650402
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt412321619401
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André291431578403
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)57921549408
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre391261492420
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing174061453420
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir571081436417
Fra   Royal Bernard Drome Classic163591379429
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 170591363423
Fra   Ardèche Classic04351193442
Bel   Omloop Het Nieuwsblad603761193439
UAE   UAE Tour, Eindstand3401631133420
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet37106793460
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk4520756465
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam25125752459
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam39411727462
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island18366688465
Esp   Clasica de Almeria0469670468
Ita   Trofeo Laigueglia0435670448
Col   Campeonato nacionale Colombia10071670446
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race117434570473
Aus   Tour Down Under, Eindstand252457453456
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill0529201457
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor6477201434
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge63388195419
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe18481132444
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling8496114351
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda3045830458


1/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen