Deelnemers Speler: Aus   Eeckhaut, Dimitri
Ploegnaam: ANZAC Parade

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Eindstand186128215954
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Madrid - Madrid0385197347
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Sequeros - Alto de la Covatilla37147197347
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Salamanca - Ciudad Rodrigo8495196977
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Mos - Puebla de Sanabria18267196137
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Lugo - Ourense6297195957
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Muros - Mirador de Ezaro9541195337
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru11542194387
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Villaviciosa - Alto de la Farrapona36261193237
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances9385192876
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo18202191946
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo17323191766
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia11356190037
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal5895188907
Ita   Giro d'Italia, Eindstand769200188327
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT2577180634
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango35171180384
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere2863180034
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros18387179755
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti18157179575
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa17024179395
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano46126177695
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri115117177235
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio0378176085
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne0368176085
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate16032176085
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli0304174485
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello43212174485
Bel   Ronde van Vlaanderen528216174055
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)4262168776
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice7187168356
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico0317168286
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten130208168286
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini40251166987
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto73173166587
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso5187165857
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields156281165807
Fra   Paris - Tours 40220164246
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste5193163847
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi65156163797
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera43161163147
Bel   Brabantse Pijl27737162717
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano17179159947
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena43195159777
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)31171159347
Bel   Liège - Bastogne - Liège 94923159037
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento5894149547
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)15259148967
Bel   Binckbank Tour, Eindstand220424148817
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen35366146617
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)4397146266
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter0483146226
Bel   La Flèche Wallonne 231143146226
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie0477143916
Ita   UCI RR World Championships Imola118769143916
Ita   UCI TT World Championships Imola31565132045
Bel   Nationaal Kampioenschap België0460128895
Fra   Tour de France, Eindstand240226128895
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs503181048714
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)23151043714
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole223991020614
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron191281018413
Ita   Coppa Sabatini0435999313
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)136171999313
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans21313985713
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand509149983612
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)188593278
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier2053093098
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69136910411
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon45271903511
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia11316899010
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary10457897910
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto61200887511
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran20345881410
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia516587949
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers13515887899
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano1825886549
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré10523486369
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica046585319
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore045985319
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1819885319
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle2323483509
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur10512583279
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual4411182229
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas12816381789
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette174129805010
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron15093787610
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice138114772611
Bel   Brussels Cycling Classic0482758816
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice20336758813
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)40307756813
Fra   Bretagne Classic - Ouest France29642752812
Ita   Campionato nazionale Italia22238723229
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland14069721029
Fra   Championnat national France98125707029
Esp   Campeonato nacionale España0175697229
Ger   National Meisterschaft Deutschland0114697229
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0195697229
Ita   Giro dell'Emilia 40225697229
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand88524693226
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève5328604746
Ita   Il Lombardia278243599447
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève5845571622
Bel   Dwars door het Hageland0154565823
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville24179565823
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte35177563422
Ita   Giro del Piemonte66430559921
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez61202553317
Pol   Tour de Pologne, Eindstand515145547217
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau0281495715
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska62139495715
Ita   Milano - Sanremo 91211489515
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala4256398339
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze0317397939
Ita   Milano - Torino223104397938
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice0236375647
Ita   Gran Trittico Lombardo110150375647
Ita   Strade Bianche356147364645
Slo   National Championship Slovenia0371329049
Fra   Paris - Nice, Eindstand76241329043
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane7683252865
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt31290245268
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André699242164
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)39216235278
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre893231383
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing351162224102
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir85182189105
Fra   Royal Bernard Drome Classic162362104130
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 602362088127
Fra   Ardèche Classic02662028126
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1902132028119
UAE   UAE Tour, Eindstand2552701838147
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet30241158395
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk23233155397
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam182511530101
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam59155151299
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island57361453101
Esp   Clasica de Almeria130531396120
Ita   Trofeo Laigueglia58681266191
Col   Campeonato nacionale Colombia03471208224
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2821031208191
Aus   Tour Down Under, Eindstand604239926238
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill28295322291
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19293294295
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84222275286
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe74300191284
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling59291117275
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5828658286


26/11/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen