Deelnemers Speler: Ned   Van Dael, Reno
Ploegnaam: Heb Je Egan Voor Mij

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)654929013129
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole253298948120
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron494638923116
Ita   Coppa Sabatini04958874100
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)763648874100
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans21325879891
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand481184877789
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)2853829686
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier75413826890
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto56228819379
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon45286813779
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia13184809275
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary13822807975
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto33267794185
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran30234790886
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia1080787884
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers15397786883
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano18282771589
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré18559769790
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica38477512101
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore281177474105
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1132987446109
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle15037333101
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur8478733294
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual18391732488
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas64411730686
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette125284724283
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron2351711779
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice102248688294
Bel   Brussels Cycling Classic9884678095
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice451446682102
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)170286637106
Fra   Bretagne Classic - Ouest France04926467122
Ita   Campionato nazionale Italia224106467110
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140776243136
Fra   Championnat national France981276103138
Esp   Campeonato nacionale España01826005141
Ger   National Meisterschaft Deutschland01226005141
Den   Nationalt Mesterskab Danmark02046005141
Ita   Giro dell'Emilia 03916005137
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand6961266005129
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève35715309146
Ita   Il Lombardia1783765274147
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève301315096110
Bel   Dwars door het Hageland01635066111
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville231925066111
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte351795043109
Ita   Giro del Piemonte664325008107
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez56314494292
Pol   Tour de Pologne, Eindstand501162488691
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau3546438594
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska62144435098
Ita   Milano - Sanremo 85137428897
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala42613437150
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze141373433148
Ita   Milano - Torino317213419149
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice02433102195
Ita   Gran Trittico Lombardo583323102195
Ita   Strade Bianche4001013044189
Slo   National Championship Slovenia502452644228
Fra   Paris - Nice, Eindstand3553422594233
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane632072239172
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt303192176177
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André251802146170
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)24242121171
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre291872119161
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing63452090158
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir302012027178
Fra   Royal Bernard Drome Classic163391997179
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1301081981172
Fra   Ardèche Classic04051851205
Bel   Omloop Het Nieuwsblad2131511851202
UAE   UAE Tour, Eindstand1634051638232
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet05121475166
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk291581475145
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam24161446149
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam66531444138
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island183431378143
Esp   Clasica de Almeria761041360140
Ita   Trofeo Laigueglia58801284179
Col   Campeonato nacionale Colombia601421226212
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2012571166222
Aus   Tour Down Under, Eindstand617213965212
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill31112348189
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19346317204
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84263298188
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe79226214180
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling77117135200
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5833558335


20/09/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen